Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki z plexi – efektowny nośnik reklamowy

Stojaki na ulotki to jedne z prostszych i zarazem tańszych nośników reklamowych, które doskonale spełnią swoją funkcję zarówno w mniejszych, jak i większych przedsiębiorstwach. Starannie dobrany stojak reklamowy będzie nie tylko efektowną ozdobą wnętrza, ale przede wszystkim przyciągnie uwagę klientów, wzbudzając tym samym zainteresowanie ofertą Państwa firmy.

Stojaki reklamowe świetnie sprawdzają się w biurach, jednak mogą one stanowić także estetyczne dopełnienie stoiska promocyjnego na targach czy innej imprezie o charakterze marketingowym. Atutem każdego stojaka na ulotki jest stosunkowo nieduży rozmiar, dzięki czemu akcesoria te znakomicie sprawdzą się nawet w pomieszczeniach o małym metrażu.
Jako producent stojaków na ulotki, dokładamy wszelkich starań, by wszystkie nasze produkty cechowały się trwałością, funkcjonalnością oraz nowoczesnym wyglądem. Każdy stojak na ulotki stanowi przemyślaną i starannie wykonaną konstrukcję, doskonale sprawdzając się zarówno we wnętrzach biurowych, jak i recepcyjnych. 

W stałej ofercie posiadamy stojaki na biurko oraz kieszenie do powieszenia na ścianie w formatach DL, A5, A4. Inne wymiary możemy szybko wykonać pod indywidualne zamówienie. Poza standardowymi biurkowymi stojakami reklamowymi, nasz asortyment obejmuje także stojaki na ulotki z wysuniętymi półkami, idealne do wyeksponowania folderów czy katalogów promocyjnych. Każdy stojak reklamowy odznacza się stabilną konstrukcją i świetnie nadaje się zarówno do ustawienia na biurku, jak i na podłodze. 

Nasze wyroby wykonujemy z wysokiej jakości plexi bezbarwnej, kolorowej oraz mlecznej tzw. “mrożonej”.