Cięcie laserem

Jednym z głównych profili naszej działalności jest wykonywanie usług cięcia laserem, które świadczymy klientom z miasta Poznań i okolic. Cięcie laserowe to na chwilę obecną jeden z popularniejszych rodzajów obróbki, który znajduje szerokie zastosowanie w branży reklamowej i przemysłowej.

Laser dużej mocy powyżej 100 W pozwala nam realizować bardzo różne zamówienia zaczynając od cięcia tworzyw, sklejki, balsy, filcu, kartonów oraz papierów ozdobnych poprzez grawerowanie szkła oraz wyżej wymienionych materiałów. 

Wykonujemy nie tylko cięcie laserowe, ale także bardzo efektowne grawerowania do podświetleń LED.

W naszej pracowni w mieście Poznań posiadamy laser o tzw. przelotowym polu roboczym 1200 x 900 mm dzięki czemu możemy obrabiać materiały o znacznie większych wymiarach. Mamy również możliwość grawerowania na gotowych wyrobach np. skrzynkach drewnianych, szklankach, kuflach. Podejmujemy się także cięcia laserowego w nietypowych tworzywach, wykonując usługi dla najbardziej wymagających klientów z Poznania oraz okolic.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że cięcie laserowe to technologia, która wciąż mknie do przodu, dlatego też dbamy o nieustanny rozwój naszej firmy, świadcząc najwyższej jakości cięcie laserem.